FacebookYouTube

Ceník/E-shop

Vstup do E-shopu

Zahradní ohňostroje na jeden odpal

Jedná se o ohňostrojné sestavy složené z kompaktních ohňostrojů třídy II a kategorií 2 a 3. Vhodné jsou především pro menší rodinné oslavy nebo zakončení roku. Tyto ohňostroje mohou nabývat a odpalovat pouze osoby starší 18 let, v případě použití pyrotechniky kategorie 3 osoby starší 21 let. Odpalování zahradního ohňostroje je snadné a zvládne jej opravdu každý. Stačí je jen postavit na rovný, pevný a nehořlavý povrch, zapálit zápalnici, odstoupit do bezpečné vzdálenosti a pak už jen sledovat. Nemusíte nic připravovat ani propojovat. Vše je již nachystané. Během odpalování je nutné dodržet zásadní bezpečnostní předpisy. To znamená bezpečná vzdálenost od diváků a snadno zapalitelných předmětů, během přípravy nekouřit a hlavně pracovat za střízliva. Cena těchto ohňostrojů se pohybuje v rozmezí od 1.000 do 5.000 Kč. Pokud si přejete zahradní ohňostroj neváhejte nás kontatkovat a my Vám jej připravíme a zašleme.

Profesionální ohňostroje

Provádíme profesionální ohňostroje. Takovýto ohňostroj Vám připravíme na míru, přesně podle Vašich představ. Cenu si vždy určuje zákazník. U těchto ohňostrojů používáme pouze kvalitní a certifikované výrobky II. a III. třídy a kategorií 2 a 3. Odpal těchto ohňostrojů je prováděn zásadně elektrickým roznětem. Profi ohňostroj Vám připravíme od začátku až do konce. To znamená včetně předběžné konzultace, sestavení a následného odpálení ohňostroje, včetně úklidu a prohlídky odpaliště po ukončení ohňostroje.

Profesionální ohňostroje dělíme zejména na:

Malé ohňostroje

Sestavy v cenovém rozpětí 5 000–20 000 Kč odpalované profesionálním odpalovačem ohňostrojů. Vhodné především pro zakončení rodinných oslav či menších firemních akcí, městských či obecních výročí. Takový ohňostroj jsme většinou schopni připravit do druhého dne.

Střední ohňostroje

Středně velké ohňostroje, obvykle v cenovém rozpětí 20 000–50 000 Kč. Pokud chcete opravdu velkolepě zakončit konec roku či větší firemní akci, pak je tento druh ohňostroje určen přímo pro Vás.  K těmto ohňostrojům, je při objednání s dostatečným předstihem, možný také hudební doprovod. Součástí může být například také ohnivý nápis. Je ovšem nutno počítat s delší dobou přípravy okolo  tří až pěti dní.

Velké ohňostroje

Ohňostroje opravdu obrovského rozsahu v cenách od 50 000Kč výš. Tyto show jsou většinou doprovázeny hudebním doprovodem. Takový ohňostroj zůstane v paměti všech účastníků po dlouhou dobu. Rozsah ohňostroje samozřejmě předurčuje i náročnost příprav a tím i dobu, která je k realizaci potřeba. Tyto ohňostroje realizujeme většinou do jednoho týdne, ale ohňostroj s hudebním doprovodem je nutno objednat minimálně s měsíčním předstihem, proto s objednáním neotálejte.

Svatební ohňostroje

Speciální druh ohňostrojů určený pro svatební den. Jedná se především o konfetové ohňostroje a velkolepé noční show. Součástí nočního ohňostroje může být velké přízemní světelné srdce s iniciály novomanželů, nebo obří srdce na noční obloze.  Pořiďte tak snoubencům originální svatební dar.

Denní a konfetové ohňostroje

Zde se jedná o speciální pyrotechniku používanou za denního světla. Jsou to především dýmové efekty a vystřelováné konfety.

Speciální ohňostroje a speciální efekty

Další druhy ohňostrojů jsou například ohňostroje na vodní hladině, interiérové ohňostroje nebo pódiové efekty. Patří zde také různé výbuchy, ohnivé hřiby, dýmové efekty nebo imitace střelby a to hlavně při rekonstrukcích bitev, na různých vojenských akcích a military hrách.

Flag Counter